top of page

PRAVIDLA OBCHODU

Zde najdete několik odstavců nezáživného, leč nezbytného čtení, týkajícího se nákupu tibetských zpívajících mís na těchto stránkách. Prosím najděte si chvilku a projděte si je, aby nedošlo ke zbytečnému nedorozumění.

OBJEDNÁVKY

Tibetskou zpívající mísu si ze Zpívajícího obchodu lze pořídit objednáním přes email, kdy můžete zaplatit bankovním převodem nebo při převzetí na dobírku. Vaší objednávku vyřídím hned, jak mi to podmínky umožní. Což ne vždy znamená okamžitě. Pokud kupujete tibetskou mísu jako dárek a potřebujete ji k určitému datu, myslete na to, prosím, s dostatečným předstihem.

 

Pokud Vám vyhovuje spíš osobní výběr, je možné si domluvit schůzku v Medírně v Praze Nuslích. Stačí mi poslat email nebo mi zavolat.

PLATBY

Při platbách převodem to pár dní trvá a tak, abychom proces potvrzování platby urychlili, stačí, když mi na email pošlete potvrzení o transakci s poznámkou, o kterou mísu se jedná.

 

Platby při převzetí na dobírku jsou jasné - zaplatíte při převzetí balíku.

DOPRAVA

Forma dopravy je zpravidla stále stejná - přijde Vám balík do ruky. Balíky do ruky jsou pojištěné a doposud se osvědčily. Pokud byste potřebovali tibetskou mísu poslat šupky dupky kurýrem, tak i to je možné. Je to ale služba nadstandartní a budete si za ní muset připlatit.

 

Zpívající mísu posílám každou zvlášť, pečlivě a bezpečně zabalenou v několika vrstvách bublin a hedvábného papíru. Pokud jste si objednali mís víc a vejdou se jedna do druhé, pak budou v jednom balíku. Odpovídající palička k rozeznění mísy je samozřejmostí a je zahrnuta v ceně mísy.

DOPRAVA

SPOKOJENOST

Vaše spokojenost je i mojí spokojeností, to dává smysl, a já udělám vše, co bude v mých silách, aby se k Vám Vaše zpívající krasavice dostala včas a v pořádku. Pokud se stane, že i přes veškerou snahu všech zúčastněných se Vám doručená tibetská mísa nebude z nějakého důvodu líbit, máte 14 dní na to ji vrátit. A na to jsou paragrafy! Viz obchodní podmínky níže. Samozřejmě doufám, že než přistoupíte k útratě několika tisíc, tak si svůj nákup dobře rozmyslíte a procítíte. Navíc si majitele stejně většinou vybírá mísa, i když si majitel myslí opak.

Ale co kdyby...

SPOKOJENOST

OBCHODNÍ PODMÍNKY

A teď ta největší legrace, dámy a pánové - obchodní podmínky! Inu, ať se nám to líbí nebo ne, žijeme ve složité době a tak i něco tak na první pohled přímočarého, jako je nákup předmětu, podléhá poměrně složitým pravidlům. Ale to nevadí, my se jich nebojíme. 

 

Obchodní podmínky a reklamační řád jsou v celé své kráse k nahlédnutí ZDE.

bottom of page